Regulamin konkursu MISJA NOSAL

Konkurs MISJA NOSAL

Nosalowy Dwór


Regulamin konkursu MISJA NOSAL

Regulamin konkursu MISJA NOSAL

  1. Organizator konkursu

Organizatorem konkursu jest Radio Piekary

  1. Termin konkursu

Konkurs na antenie Radia Piekary prowadzony jest w każdy piątek przez okres 6 miesięcy, począwszy od 21 stycznia 2011 roku. 12.15 to godzina rozpoczęcia konkursu. Każda odsłona konkursu trwa od 10 do 15 minut. 2 razy w miesiącu, podczas finału konkursu, rozdajemy nagrodę.

  1. Cele konkursu

Konkurs MISJA NOSAL jest niejako odpowiedzią na oczekiwania słuchaczy. Nazwa nawiązuje do konkursu wakacyjnego Agentki na tropie, który cieszył się dużym zainteresowaniem i angażował do aktywnego udziału szerokie grono słuchaczy. Konkurs MISJA NOSAL ma za zadanie poszerzyć wiedzę słuchaczy z zakresu znajomości Zakopanego i Tatr, dostarczyć im rozrywkę oraz zapewnić wzajemną rywalizację.

  1. Adresaci konkursu

Konkurs jest adresowany do pełnoletnich słuchaczy Radia Piekary.

Numer telefonu do studia to: 32 380 21 21

  1. Warunki uczestnictwa

Osoby prowadzące konkurs zadają pytanie kwalifikacyjne. Słuchacz, który dodzwoni się jako pierwszy i poprawnie odpowie na pytanie zostaje zakwalifikowany do dalszej zabawy. Pozostając na linii odpowiada na kolejne pytania związane z Tatrami i Zakopanem. Osoba ta pozostaje na antenie tak długo dopóki nie popełni błędu. W przypadku błędnej odpowiedzi lub braku odpowiedzi zapisywany jest wynik (ilość poprawnych odpowiedzi) i numer telefonu do osoby biorącej udział w konkursie. Po czym po raz kolejny zadawane jest pytanie kwalifikacyjne. I kolejna osoba bawi się z nami odpowiadając na pytania. Ilość osób biorących udział w konkursie uzależniona jest od czasu trwania konkursu (10 – 15 min)

Co dwa tygodnie odbywa się finał konkursu. Podczas finałowego wydania wpierw przeprowadzany jest konkurs na zasadach omówionych powyżej a następnie zsumowane zostają wyniki z dwóch tygodni. Słuchacz, który zgromadzi najwięcej punktów zdobywa nagrodę.

Zwycięzca finału nie może brać udziału w kolejnych odsłonach konkursu MISJA NOSAL.

Zwycięzca finału ma dwa tygodnie od daty wygranej na skontaktowanie się z fundatorem nagrody w celu ustalenia terminu pobytu.

  1. Nagroda w konkursie

Nagrodą w konkursie jest zaproszenie wraz z osobą towarzyszącą na weekend (2 noclegi) do Grand Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem.

  1. Fundator nagrody

Fundatorem nagrody jest Grand Hotel Nosalowy Dwór w Zakopanem, ul. Balzera 21 d

  1. Prowadzenie

Konkurs prowadzony jest na żywo przez Agnieszkę Zbrojewską i Gabrielę Kokottoferta