reklama
 

W Piekarach Śląskich akcja „Babcia, Mama, Wnuk” nabiera rozpędu

» Informacje / Piekary Śląskie
Wczoraj w jednym z marketów uczniowie pakowali zakupy klientów i do puszek zbierali pieniądze na wyposażenie nowego budynku Szpitala Miejskiego. To akcja, której pomysłodawcą jest Maciej Czempiel. 
Posłuchaj
Cel zbiórki
Maciej Czempiel, piekarski społecznik
Dobra akcja
Klienci marketu
Aktywnie biorą udział w akcji
Najmłodsi sami się zgłaszają
Wyposażenie nowego budynku szpitala to koszt 20 milionów złotych i trudno spodziewać się takiego finału zbiórki. Liczy się jednak każdy grosz a uczniowie, którzy wczoraj wzięli udział w akcji zdają sobie sprawę w jakim przedsięwzięciu biorą udział. Klienci marketu, którzy wrzucali pieniądze do puszek słyszeli o akcji i w pełnia ja popierają. Akcja będzie miała kolejne etapy. Trwają starania o zorganizowanie zbiórek przed kościołami w Piekarach Śląskich. Finał zbiórki w październiku. 
» dodał: Radio Piekary / 15.01.2016, 08:34 » Informacje / Piekary Śląskie

Komentarze:

Redakcja portalu radiopiekary.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowanie komentarzy jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu portalu radiopiekary.pl. Komentarze użytkowników niezalogowanych będą wymagały autoryzacji administratora, jeśli posiadasz konto w naszym systemie zaloguj się, lub jeśli nie posiadasz konta załóż nowe konto.

  1. Tylko żeby potem nie było tak że mieszkańcy naszego miasta nie będą się mogli do tego szpitala dostać...Ja osobiście uważam że właśnie tak będzie...

Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz poniżej aby dodać komentarz do tego artykułu.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem