reklama
 

W Piekarach Śląskich akcja „Babcia, Mama, Wnuk” nabiera rozpędu

» Informacje / Piekary Śląskie
Wczoraj w jednym z marketów uczniowie pakowali zakupy klientów i do puszek zbierali pieniądze na wyposażenie nowego budynku Szpitala Miejskiego. To akcja, której pomysłodawcą jest Maciej Czempiel. 
Posłuchaj
Cel zbiórki
Maciej Czempiel, piekarski społecznik
Dobra akcja
Klienci marketu
Aktywnie biorą udział w akcji
Najmłodsi sami się zgłaszają
Wyposażenie nowego budynku szpitala to koszt 20 milionów złotych i trudno spodziewać się takiego finału zbiórki. Liczy się jednak każdy grosz a uczniowie, którzy wczoraj wzięli udział w akcji zdają sobie sprawę w jakim przedsięwzięciu biorą udział. Klienci marketu, którzy wrzucali pieniądze do puszek słyszeli o akcji i w pełnia ja popierają. Akcja będzie miała kolejne etapy. Trwają starania o zorganizowanie zbiórek przed kościołami w Piekarach Śląskich. Finał zbiórki w październiku. 
» dodał: Radio Piekary / 15.01.2016, 08:34 » Informacje / Piekary Śląskie

Komentarze:

Redakcja portalu radiopiekary.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowanie komentarzy jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu portalu radiopiekary.pl. Komentarze użytkowników niezalogowanych będą wymagały autoryzacji administratora, jeśli posiadasz konto w naszym systemie zaloguj się, lub jeśli nie posiadasz konta załóż nowe konto.

  1. Przepraszamy, brak komentarzy! Możesz być pierwszą osobą komentującą ten wpis!

Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz poniżej aby dodać komentarz do tego artykułu.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem